Katarzyna Kędzierska

Katarzyna Kędzierska – blogerka, prawnik, rzecznik patentowy, minimalistka. Prowadzi Simplicite – największy polski blog o minimalizmie. Autorka bestsellerowej książki “Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce”. Praktyk biznesu i przedsiębiorca. Współzałożycielka oraz Dyrektor Zarządzająca sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT.

Właścicielka butikowej kancelarii patentowej w Warszawie, specjalizuje się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych. Ekspert w zakresie budowania wartości marki w ujęciu prawnym kursu master personal branding “Akademia Marki z Klasą”.

Należy do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, jest również członkinią prestiżowego klubu biznesowego Lady Business Club Dumnie nosi miano filantropki, wspiera i współpracuje ze Stowarzyszeniem Wiosna, organizatorem akcji Szlachetna PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Prywatnie kocha podróże. Marzy, aby zostać współczesnym Leonardo da Vinci z uwagi na wielość talentów i podobnie jak on wierzy, że prostota jest szczytem wyrafinowania.