Czym jest Jungle Web?

Dawno, dawno temu, w odległym roku 2011 pewien młodzieniec, Hubert Walkowicz, wpadł na pomysł stworzenia konferencji, która opierać się będzie jedynie na najbardziej profesjonalnych standardach i która niczym odbiegać nie będzie od wydarzeń organizowanych przez ludzi zajmujących się tym na codzień… Kto mógłby mu pomóc zamienić wizję w rzeczywistość lepiej niż grupa studentów tak samo ambitnych i pełnych pasji jak on? Lata minęły, dżungla cały czas ewoluuje i się rozwija, a my staramy się w niej sadzić jak najwięcej drzew, krzewów i innych roślin. W pielęgnowaniu naszej flory, pomagają nam w tym tylko najzdolniejsi ogrodnicy, których nazywamy prelegentami.

tlo-foty1
tlo-foty2

Łódź Jungle Web to coroczne wydarzenie, na które mamy zaszczyt Was zaprosić już po raz szósty! Liczymy, że dla naszego plemienia okaże się to szczęśliwa liczba i uda nam się przyciągnąć jeszcze więcej niż rok temu entuzjastów marketingu internetowego, nowych technologii oraz innowacji w biznesie! W tłumie naszych gości, oprócz studentów możesz spotkać start-upowców czy ludzi z branży interaktywnej. Każdego roku jako organizatorzy dwóch dni w dżungli pragniemy zapewnić nie tylko niezapomnianą zabawę, ale także utwierdzić Was w przekonaniu, że wyjdziecie stamtąd bogatsi o pożądaną wiedzę i gotowi na podbój internetowej dżungli. W naszym tropikalnym lesie odnajdzie się zarówno amator, jak i doświadczony podróżnik szukający nie tylko szerszych horyzontów, ale też innych wędrowców chętnych do wyruszenia w wirtualną przygodę!

tlo-foty8
tlo-foty6

Nie uwierzysz, że warto nas odwiedzić dopóki sam się nie doznasz niezwykłości tego miejsca! Wolisz posłuchać innych globtroterów czy nauczyć się od nich przydatnych umiejętności? Mamy dla Ciebie różnego rodzaju prelekcje, panele dyskusyjne, jak i warsztaty! Tak czy inaczej zarezerwuj w kalendarzu termin – 6 i 7 kwietnia 2017 (czyli czwarty i piąty dzień tygodnia)!

tlo-foty7
tlo-foty5

Wpadnij w wir naszej dżungli, zarejestruj się póki są jeszcze miejsca, poznaj kogoś z branży, u nas naprawdę dużo się dzieje. Psst! Nie zapomnij gdzie się widzimy, przybądź, przypłyń, teleportuj się czy przyleć do nas na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Będąc na miejscu z pewnością zwrócisz uwagę na zielone patio porastające dzikim gąszczem.

To jak? Wpadniesz do nas?